Цифрова трансформація Черкащини: понад 80% громад пройшли верифікацію на національній платформі

55 територіальних громад Черкащини успішно пройшли всі етапи погоджень, завершили верифікацію і отримали доступ до платформи «Дія. Цифрова громада». Про це повідомляють у відділі з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОВА.

Платформа створена, щоб підвищити рівень цифровізації громад. Зокрема, спростити самоаналіз цифрової інфраструктури, отримати систематизовані знання про втілення проєктів, також зробити адміністративні послуги більш доступними для жителів.

Громади, що завершили верифікацію, отримають доступ до широкого спектра інструментів для управління та розвитку. Зокрема, матимуть можливість запроваджувати ініціативи, що охоплюють різні сфери. Від впровадження систем відеоспостереження та аналітики для забезпечення громадського порядку до «розумних» енергоефективних будинків.

– Такі проєкти не лише покращують якість життя, а й сприяють прозорості роботи органів влади та ефективнішому управлінню ресурсами, – зауважив начальник відділу з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Черкаської ОВА Дмитро Хулап. – Черкащина активно долучається до національної програми цифрової трансформації. Найближчим часом очікуємо, що решта територіальних громад регіону також завершать верифікацію та зможуть реалізовувати проєкти, запропоновані платформою.

Докладніше про можливості та переваги «Дії. Цифрової громади» можна дізнатися за посиланням:  Hromada.gov.ua.