«Чому час замислитись про енергоефективність?» . ОСББ області запрошують на онлайн-семінар

Департамент інфрастуктури та житлово-комунального господарства ОДА спільно з координатором Програми розвитку ООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує вебінар «Поточна діяльність ОСББ. «Чому час замислитись про енергоефективність?» . Навччання відбудуться 12 серпня за допомогою додатку Zoom Meetings.

На вебінарі розглядатимуться питання:

  1. «Поточна діяльність ОСББ», а саме: фонди, кошторис та внески в ОСББ; організація бухгалтерського обліку; фінансова дисципліна правління і співвласників;
  2. «Чому час замислитись про енергоефективність», а саме: стан енергоефективності житлового сектору України; грошова оцінка втрат домогосподарства через низьку енергоефективність будинку; як зменшити платежі за опалення у багатоквартирному будинку при підтримці Фонду енергоефективності.

Вебінар триватиме з 10-00 до 11-35 години, до участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно встановити додаток Zoom Meetings. Встановлення додатку Zoom Meetings та вхід у вебінар відбувається за посиланням  (Meeting ID: 821 6942 4543. Passcode: 707819).

 

 

Стрічка новин