Честь і слава: на Черкащині родинам Героїв передали посмертні відзнаки

Герої Черкас. Черкащини. України. Пам’ять полеглих захисників вшанували в обласному центрі. Посмертні нагороди передали їхнім родинам. Вручили відзнаки обласні та міські владці, командири частин.

У День Героїв України на Черкащині рідним і близьким захисників начальник ОВА передав ордени «За мужність» ІІІ ступеня, нагрудний знак «Комбатантський хрест», а також – «Захисник України – Герой Черкас».

– Вони прийняли бій і стояли за Батьківщину до кінця, – зауважив Ігор Табурець. – Зустрілися з родинами наших полеглих воїнів. Вони – їхня міцна опора за життя. Хранителі пам’яті про наших героїв навіки. Немає слів, щоб зарадити втраті. Тяжкій, несправедливій, передчасній… Натомість ми зобов’язані перемогти в пам’ять про всіх наших полеглих героїв. Перемога України буде присвячена саме їм!

Опісля учасники пройшли ходою до площі Слави та вшанували пам’ять українських воїнів, поклавши квіти до меморіального комплексу.

Нагадаємо, відзнаку «Захисник України – Герой Черкас» Черкаська міська рада запровадила у 2022 році. Її вручають сім’ям захисників.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин