Черкаські школярі зібрали понад 68 тисяч гривень для ЗСУ на благодійному ярмарку

Рекордні 68,5 тисяч гривень зібрали під час першого цьогоріч благодійного ярмарку у Черкаські санаторній школі. Кошти передадуть на потреби ЗСУ.

Як зазначають у школі, ці кошти розподілять між кількома волонтерськими проєктами. Зокрема, до Дня захисників і захисниць України колектив закладу планує долучитися до збору коштів на 20 дронів для ЗСУ, внести свою частку в роботу волонтерів Черкаського крайового козацтва.

Також школярі та педагоги продовжать відвідувати поранених військових у медзакладах.

– Всі учасники ярмарку проявили громадянську позицію, підтримавши своїми коштами, вміннями та небайдужістю воїнів ЗСУ. Адже завдяки нашим захисникам ми можемо в нашому місті надавати притулок постраждалим від війни і мирно навчатися та працювати заради майбутнього України,- наголошують у Черкаській санаторній школі.