Черкащина налагоджує співробітництво з Чеською Республікою

На Черкащині розвивають міжнародну співпрацю. Цього разу зі Злінським краєм Чеської Республіки. Деталі партнерства розглянули на зустрічі заступника очільника області Олександра Турченяка із представниками Посольства України в Чеській Республіці. Про це повідомляють у департаменті регіонального розвитку Черкаської ОВА.

– Ми вже маємо напрацювання щодо встановлення співробітництва зі Злінським краєм Чехії, – розповів Олександр Турченяк. –  Готові розпочати комунікацію з адміністрацією краю щодо розроблення плану співпраці. Для нас важливо знайти спільні точки дотику та побудувати взаємовигідне партнерство. Окрім цього, ми відкриті до співпраці з іншими краями Чехії.

Учасники зустрічі обговорили, зокрема, налагодження співпраці підприємств країв Чехії та Черкаської області у сфері машинобудування. Також представники посольства поінформували про створення Українсько-чеської ділової ради та розповіли про можливість долучитися до неї регіональним підприємствам.

За результатами зустрічі домовлено про надання допомоги та супроводу посольства щодо встановлення співпраці зі Злінським краєм та іншими краями Чехії. А також про сприяння регіональному  бізнесу у виході на ринки Чехії.