Черкащина долучається до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Відсьогодні та до 10 грудня в області триватимуть заходи приурочені до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». У ці дні тисячі людей об’єднують свої зусилля заради однієї мети – привернути увагу суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, наголосила заступниця очільника області Лариса Кошова.

На Черкащині зокрема у соціальних мережах та на Led-екранах у громадських місцях транслюватимемо відеоролики з алгоритмом дій для постраждалих від насильства. Усе, аби вкорінити в свідомості черкащан просту істину: будь-які прояви насилля є неприпустимими та порушують права людини, додала посадовиця.

– Пам’ятаймо: ніхто не має права змушувати себе робити те, чого ти не хочеш чи від чого почуваєшся ніяково, – зазначила Лариса Кошова. – Ніхто не має права принижувати тебе чи обмежувати твої права! Усі прояви насилля – як психологічне, так і фізичне – є неприпустимими!

Якщо ви стали свідком насилля чи постраждалим, пам’ятайте: насилля можна й потрібно зупинити! Не варто боятися діяти та зволікати – зверніться за допомогою! Отримати її в області можна за такими номерами телефонів:

• 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних) або 116 123 (безкоштовно з мобільних) – національна “гаряча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
  •  (0472) 63 85 59 – Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА;
  • 0930814310 – «100% Життя Черкаси»;
  • 102 – поліція Черкаської області.