Черкащан запрошують до школи проектних менеджерів

Стартує реєстрація на школу проєктних менеджерів «Школа змінотворців 2024» для учасників з Черкащини, Вінниччини, а також Херсонщини, Миколаївщини, Одещини. Ініціювала проведення школи Таврійське об’єднання територіальних громад за сприяння Черкаської агенції регіонального розвитку за підтримки ЄС та International Trade Centre.

Цільова аудиторія:

• органи місцевого самоврядування,
  • ВПО, активна частина населення, яка має бажання залишитися в громаді та розвивати себе і громаду через бізнес,
  • діючі мікро і малі підприємці, які перебувають на стадії створення мінімального життєздатного продукту або введення нових ніш діяльності до існуючого підприємства, які мають бажання реалізовувати соціальні проєкти або соціальний бізнес.

Це унікальна можливість для ВПО отримати нову професію та допомогти собі, громаді, з якої ви були вимушені поїхати і приймаючій громаді.

Деталі ТУТ.