Черкащан попереджають про різкі погодні зміни

Черкащину очікує нове погодне випробування. Уже сьогодні ввечері очікуємо посилення вітру до 15-20 м/с та підвищення температури до плюсових значень. Про про це повідомляє начальник ОВА Ігор Табурець.

За прогнозами синоптиків, після 21.00 розпочнеться мокрий сніг і дощ. Погода має поліпшитися у другій половині середи.

–  Оперативний штаб і всі профільні служби поінформовані для вчасного реагування, –  наголосив очільник області.

Циклон, залишаючи Черкащину, відкриє доступ холоду. І вже ввечері 29 листопада температура знизиться до 2-4 градусів морозу.

Нагадаємо, за прогнозами обласного гідрометцентру, чергову порцію негоди принесе новий циклонічний вихор «Oliver». Завтра вранці, 29 листопада, циклон перетне західні райони Черкащини, зумовлюючи різке коливання атмосферного тиску.