Безперебійний зв’язок: у тергромадах області працюють над покращенням комунікацій

У територіальних громадах Черкащини працюють над забезпеченням своїх органів управління та аварійних служб номерами для зв’язку через інтернет-месенджери. Таку роботу провели у третині громад області. Про це інформують у відділі з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Черкаської ОВА.

Крім того, більше половини громад розробляють або вже розробили плани дій і провели навчання на випадок надзвичайних ситуацій, що передбачають використання альтернативних каналів зв’язку та автономних джерел електропостачання.

Заступник начальника ОВА Сергій Свєрчков наголосив на важливості цих заходів і закликав місцеві органи влади приділити їм належну увагу.

— Закликаю всіх долучитися до посилення готовності Черкащини до надзвичайних ситуацій та забезпечити свої громади необхідними засобами зв’язку, – зауважив він.

Нагадаємо, про підвищення стійкості електронної комунікаційної складової йшлося на обласному засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад. На рівна області вже діють контакти екстрених служб Черкащини у випадку відсутності зв’язку.