Антон Царюк про контроль за фінансуванням об’єктів відбудови на Черкащині

Чіткий контроль якості та витрат. В області утворили комісію, яка стежитиме за втіленням проектів із відбудови зруйнованої внаслідок російської агресії інфраструктури. Про це повідомив заступник очільник Черкащини Антон Царюк.

Насамперед комісійно відстежуватимуть відновлення житлового будинку в Умані, куди 26 квітня цього року поцілила ворожа ракета. Цей проект фінансується Фондом ліквідації наслідків збройної агресії. Роботи на об’єкті вже розпочалися.

– Проекти, які фінансуються коштом Фонду, перебувають на постійному контролі обласної адміністрації, – наголосив Антон Царюк. – Їх в області втілюємо два: відбудова багатоквартирного будинку в Умані та Паланського ліцею. На виїзному засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» в Умані ми обговорили проблемні питання втілення проекту з відновлення будинку та напрацювали механізми їхнього вирішення. Цей проект складний технічно, тому потребує посиленої уваги.

Моніторинг виконаного на об’єкті робитиме спеціальна комісія. Створив її Департамент будівництва ОВА як головний замовник робіт.

– Комісія відстежуватиме якість та обсяги вже проведених підрядником робіт, здійснюватиме заміри та фотофіксацію, – пояснив заступник. – Лише після опрацювання зібраних комісією матеріалів будуть підписуватися акти виконаних робіт і фінансуватиметься цей проект.

Нагадаємо, в області працює робоча група «Прозорість та підзвітність». Про основні принципи її роботи розповів очільник Черкащини Ігор Табурець.