600 земельних угод здійснено в Україні

Міністерство аграрної політики та продовольства України повідомляє, що станом на сьогодні в Україні діє 600 земельних угод.

За 12 днів роботи ринку землі 3409 нотаріусів подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру, із них 3319 погоджено, 39 перебувають у черзі на розгляд, а відмову отримали 450.

У Черкаській області зареєстровано 32 правочини на 20,6 га.

Нотаріуси з Державним земельним кадастром працюють у штатному режимі.

Довідково:

1 липня Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко офіційно оголосив старт ринку землі. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи-громадяни України з обмеженням в 100 гектарів. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям. Питання продажу землі особам без українського громадянства та іноземцям вирішуватиметься тільки на загальнонаціональному референдумі.