13 км Дороги єдності ремонтують на Черкащині

У рамках президентської програми Велике будівництво розпочався ремонт ділянки дороги М-30 Стрий – Ізварине в Уманському районі (км 560+224 – км 576+388). Загалом буде відремонтовано понад 13 кілометрів Дороги єдності.

Ремонтні роботи будуть проведені на двох ділянках автодороги М-30:

– на обході села Гроздеве (понад 5 км);

– на обході села Бабанка (майже 8 км).

Наразі дорожники працюють на ділянці біля села Гроздеве: розпочато фрезерування старого зношеного покриття та ведуться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.

Вже відновили дорожнє покриття на мостах через річки Уманку біля села Гроздеве та через річку Ревуха біля села Бабанка.

На ділянках автодороги М-30 буде влаштовано водовідведення, укріплене узбіччя, влаштовано з’їзди з дороги. Заплановано відновлення чотирьох автобусних зупинок та влаштування трьох пішохідних переходів з автономним освітленням.

Після завершення робіт по основному проїзду буде влаштовано металеве бар’єрне огородження, дорожня розмітка та встановлено нові дорожні знаки.

Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48».

Довгий час дорога міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, нині це М-30 Стрий – Ізварине, була однією з найгірших трас Черкащини з великою інтенсивністю руху, особливо вантажівок. За що місцеві жителі символічно нарекли її «дорогою смерті». Але завдяки програмі Президента Велике будівництво, тепер це вже історія.

Загалом у 2020-2021 роках на Черкащині оновлюємо 34 км автодороги М-30 від початку обходу міста Умань до межі з Кіровоградщиною.

Флагманський проєкт до 30-річчя Незалежності України — дорога М-30 Стрий – Ізварине. Це швидкісний коридор між західними та східними областями України та найдовша траса країни – майже 1400 кілометрів від Львівщини до Луганщини.

За інформацією Укравтодору

Стрічка новин