10 тисяч родин отримають фінансову допомогу на ремонт пошкодженого майна за програмою єВідновлення

За програмою єВідновлення 10 тисяч українських родин отримають фінансову допомогу на відбудову житла, пошкодженого через бойові дії. Загальна сума виплат — понад 836 млн гривень, які можна витрати на будівельні матеріали чи ремонтні послуги.

Нагадаємо: з травня власники домівок, які були пошкоджені через російську агресію, можуть подати заяву в Дії та отримати до 200 тисяч гривень на ремонт квартири чи будинку. Суму виплат визначає комісія місцевого самоврядування, а кошти можна витрати на будівельні матеріали чи послуги в магазинах або в компаніях-партнерах програми єВідновлення.

Окрім цього, з 1 серпня розпочався другий етап програми, за яким компенсацію можуть отримати власники зруйнованого майна.

Загалом українці вже подали 38 тисяч заяв у Дії на отримання фінансової допомоги на ремонт пошкодженого житла. А також 2159 заяв про компенсацію за зруйноване житло.

Послугу єВідновлення розроблено Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури спільно з Міністерством цифрової трансформації України за підтримки проекту USAID / UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах у держуправлінні та послугах і Світового банку.

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Міністерства цифрової трансформації