Ветерани-підприємці для просування своєї продукції можуть використовувати бренд Мінветеранів
В Україні ветерани-підприємці виготовляють значну кількість конкурентоспроможних товарів і надають якісні послуги. Міністерство у справах ветеранів України сприяє розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів, зокрема через програми Українського ветеранського фонду. Це гранти для бізнесу – 54 переможці отримали майже 21 млн грн, мікрофінансування (20 тис. грн) на відновлення бізнесу ветеранів – 209 бізнесів підтримано.
Також Мінветеранів прагне допомогти ветеранам-підприємцям стати впізнаваними виробниками якісної продукції та надавачами послуг, надавши їм інформаційно-іміджеву підтримку.
Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами. “Створено Захисниками” – проект Мінветеранів, що має на меті просувати ветеранський бізнес, зробити його видимим та впізнаваним. Назва бренду символізує всіх підприємців-захисників України, а також бізнес, який створюють вони, або члени їхніх сімей – поки ветеран знову пішов захищати Україну на фронт, а також родини полеглих Воїнів.
Право на використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” надається при дотриманні певних вимог, розповів директор Департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Мінветеранів Максим Кушнір.
Так, графічне зображення може використовуватися як на упаковці продукту, так і на етикетці чи на сайті виробника. Маркування продукції графічним зображенням “Створено Захисниками” сприятиме створенню “брендової ідентичності” товарів та послуг ветеранів.
“Іміджева підтримка підприємницьких ініціатив ветеранів не тільки покращить рівень життя ветеранів, але також сприятиме їх інтеграції у суспільство. Це є важливим кроком збоку держави, оскільки ветерани, які віддали своє здоров’я, сили та час задля захисту своєї країни, повинні отримати шану та повагу, яку вони заслужили”, – наголосив він.
Присутність бренду “Створено Захисниками” на українському ринку водночас спонукатиме інших ветеранів й ветеранок та членів їхніх сімей розпочати власну справу, а споживачів – купляти якісну ветеранську продукцію, або послуги, тим самим підтримуючи наших Захисників і Захисниць на шляху їхньої реінтеграції до мирного життя.
На використання об’єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” мають право:
1) фізична-особа підприємець з числа ветеранів або фізична-особа підприємець, яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50% від загальної кількості найманих працівників);
2) юридична особа, не менше 60 % статутного капіталу якого володіє ветеран (ветерани), або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 50 % від загальної кількості найманих працівників).
Детальніше про умови та перелік необхідних документів можна ознайомитися за цим посиланням.
Заяву (Форма_заяви.pdf) з необхідними документами слід надіслати до Мінветеранів на поштову адресу: пров. Музейний, 12, м. Київ або електронну пошту stvoreno@mva.gov.ua
За інформацією Міністерства у справах ветеранів України
-
10:10Платникам податків Черкащини за пів року відшкодували більше 700 млн грн податку на додану вартість
У січні-червні 2024 року платники Черкаської області отримали бюджетне відшкодування податку на додану вартість (ПДВ) в сумі 701,2 млн грн. У цілому протягом першого півріччя платники…
10:10 -
10:02Що для мене Україна? До Дня Незалежності стартував творчий конкурс
ІV Всеукраїнський творчий конкурс "Що для мене Україна?" до Дня Незалежності України стартував. До участі запрошують юних художників, співаків та волонтерів віком від 4 до…
10:02 -
09:37Марафон ідей і можливостей: на Черкащині триває хакатон для ветеранів і ВПО України
Об’єднані та заповзяті. В області молоді ветерани та внутрішньо переміщені особи з усієї України напрацьовують проєкти підтримки та самореалізації. Це відбувається на триденному хакатоні. Долучився…
09:37 -
09:19Загальні бойові втрати противника станом на 23 липня
Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 23.07.24 орієнтовно склали:особового складу ‒ близько 568980 (+1220) осіб,танків ‒ 8288 (+4) од,бойових броньованих машин ‒ 16000 (+20)…
09:19 -
09:14Звернення Президента
https://youtu.be/shaWJBGvUPg?si=7cgWoHJWPIb9murx Бажаю здоров’я, шановні українці, українки! Короткі підсумки цього дня. Наша команда готує ще чотири нові безпекові угоди для України. Вже найближчим часом ми розпочнемо…
09:14 -
08:49Перспективи приватизації в Україні: друге півріччя 2024 року
Друге півріччя 2024 року відкриває широкі можливості для інвесторів у різних секторах української економіки. Фонд державного майна України активно розширює перелік об'єктів приватизації, пропонуючи ринку…
08:49 -
17:25Гроші ходять за студентом: в Україні запроваджують гранти на навчання через Дію
Цьогоріч вступники-контрактники зможуть отримати фінансову підтримку від держави. Про це інформують у Міністерстві цифрової трансформації України. Грант частково покриє вартість бакалаврської програми або програми підготовки…
17:25 -
15:21Банкноти 500 гривень старого зразка замінюватимуть в обігу більш сучасними
За десять днів, із 1 серпня 2024 року, Національний банк розпочинає вилучати з обігу банкноти номіналом 500 гривень зразків 2003–2007 років (тобто старого зразка) з…
15:21 -
14:57В області триває підготовка до опалювального сезону
Підготовка до опалювального сезону на Черкащині в розпалі. Як підприємства області готуються до зими - ознайомив в.о. міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Василя…
14:57 -
14:21До вихідних в області утримається комфортна літня погода
Черкащина подолала період нестерпної спеки з аномально високими температурами. У вихідні середньодобова температура знизилася на 5-7º та наблизилася до кліматичної норми цього часу. У найближчі…
14:21 -
14:13Триває моніторинг надійності роботи енергетичних господарств соціально важливих об’єктів
Держенергонагляд, на виконання доручення Міністерства енергетики України, тримає на контролі процес підготовки систем енергопостачання соціально важливих об’єктів, які забезпечують життєдіяльність громад, до роботи у випадку…
14:13 -
11:20Курс на відпочинок: в області триває літня оздоровча кампанія
145 дітей із Черкащини вирушили до Карпат на запрошення Фундації Олени Зеленської. Це – вихованці дитячих будинків сімейного типу. Про це розповів начальник ОВА Ігор…
11:20