В області реалізують проєкт мобільних медичних команд у віддалених населених пунктах

Громадська організація «Академія сімейної медицини України» спільно з Бюро Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) в Україні реалізує проєкт мобільних медичних команд у віддалених населених пунктах п’яти областей країни. Зокрема, і на Черкащині.  Триватиме проєкт з квітня по жовтень 2023 року.

Такі мобільні медичні команди також працюють у Харківській, Сумській, Чернігівській та Запорізькій областях, охоплюючи різні віддалені населені пункти регіонів.

Команди включають кваліфікованих лікарів, медсестер та інших медичних працівників, які працюють у складних умовах та забезпечують широкий спектр медичних послуг.

Фахівці надають загальні медичні консультації, діагностику, лікування та профілактичні заходи. А за потреби – безкоштовні медикаменти пацієнтам.

Довідково:

Мета проекту –  забезпечення доступної медичної допомоги населенню, що проживає у віддалених та важкодоступних районах. Завдяки співпраці з Бюро ВООЗ в Україні, команди отримали необхідну підтримку та ресурси для надання якісної медичної допомоги.

Проект сприяє покращенню обізнаності населення щодо превентивних заходів, здорового способу життя та гігієнічних практик. Це допомагає зменшити поширення захворювань та покращує загальний стан здоров’я у віддалених громадах.

Також проект слугує важливим кроком в розбудові ефективної системи первинної медичної допомоги в Україні та сприяє поліпшенню здоров’я та якості життя населення віддалених районів.

За інформацією Громадської організації «Академія сімейної медицини України»