У громадах працюватимуть комісії з питань компенсацій за зруйноване житло

Люди, чиї домівки постраждали внаслідок ракетних атак, можуть подати заявку на компенсацію за програмою єВідновлення. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Уряду 15 серпня.

«36 тисяч громадян вже звернулися за компенсаціями для ремонту свого пошкодженого житла, а 7 тисяч отримали кошти для такої відбудови власної оселі», – відзначив Прем’єр-міністр.

За словами очільника українського Уряду, в громадах запускається робота комісій, які будуть розглядати питання щодо компенсації за повністю зруйноване житло. Заявку на таку компенсацію можна подати через Дію. Такою послугою вже скористалися 1400 українців.

«Допоможемо все відремонтувати та відбудувати. Уряд виділив всі необхідні ресурси для виплати відшкодувань, тепер швидкість отримання коштів залежить від ефективності роботи в громадах», – підкреслив Прем’єр-міністр України.