У Жаботині, що на Кам’янщині, відкрили амбулаторію

Медичну мережу амбулаторій, де надають якісні послуги у комфортних умовах розширюють в області. Віднині готові приймати відвідувачів у Жаботинській амбулаторії загальної практики-сімейної медицини. Сьогодні її урочисто запустили в роботу.

Обійшлося будівництво та облаштування амбулаторії у майже 5,3 мільйони гривень. Більшу частину коштів на будівництво спрямували з державного бюджету. Втім місцевий бюджет також долучили. З нього передбачили понад 530 тисяч гривень.

– Приємно бачити, як в області поступово покращується якість та комфортність надання медичних послуг, – відзначила заступниця голови ОДА Лариса Кошова. – Ця амбулаторія, як і інші, оснащена медичним обладнанням, зокрема телемедичним. Днями ми вперше апробували такий метод роботи з одним з районів Черкащини та упевнилися у його дієвості. Тож тепер, якщо пацієнт потребуватиме термінової консультації когось з фахівців обласної лікарні, він зможе її отримати дистанційно. Також амбулаторія отримала автомобіль, що також покращує роботу тутешніх лікарів, адже додає мобільності та оперативності.

Обслуговуватимуть в амбулаторії жителів не лише Жаботина, а й Флярківки, Куликівки, Лубенців та двох хуторів. Працюють тут наразі лікар-терапевт, фельдшер, медична сестра, санітар та водій.

– Працюю тут терапевтом уже понад 46 років, – відзначає лікар Жаботинської амбулаторії Людмила Золочевська. – Нині ж дочекалися відкриття нового приміщення. За декларацією обслуговуємо понад 1,2 тисяч осіб. Втім маємо пацієнтів навіть з Михайлівки. Завдяки автомобілю, тепер зможемо комфортніше добиратися до двох наших ФАПів у Флярківці та Куликівці.