У Черкаській РДА вирішують ситуацію з кисневою станцією Черкаської ЦРЛ

Ситуація в Червонослобідській лікарні із забезпеченням кисневою станцією є досить критичною. На 25 жовтня 77 хворих знаходяться під кисневими концентраторами і потребують оксигенотерапії. Пристрої регулярно виходять з ладу, а кількість хворих постійно зростає. Про це повідомило керівництво закладу.

КНП «Черкаська центральна районна лікарня» Червонослобідської сільської ради є закладом «другої хвилі», де надають допомогу хворим на COVID-19.

«Черкащина поки що залишається в помаранчевій зоні, але, як не прикро, маємо негативну динаміку із захворюваності на коронавірус. З кожним днем зростає заповнюваність ліжкомісць. Забезпечення кисневою станцією Червонослобідської лікарні – життєвоважливе питання», – інформує голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко.

Для того щоб якомога швидше вирішити це питання голова Черкаської райдержадміністрації Валерія Бандурко поспілкувалася у режимі Zoom-конференції з головами сусідніх територіальних громад: Мошнівської, Медведівської, Будищенської, Степанківської, Чигиринської, Червонослобідської, Леськівської, Руськополянської та Сагунівської.

Загалом вартість кисневої станції складає близько 8 млн грн. Частину коштів буде отримано з державного бюджету. Решту необхідно віднайти у бюджетах територіальних громад та спільними зусиллями профінансувати проект.