Двом районним лікарням області благодійники подарували апарати ШВЛ

Уманській та Монастирищенській центральній районній лікарні благодійники подарували апарати штучної вентиляції легень. 25 листопада сертифікати про передачу апаратів вручали медикам лікарень за участю заступниці голови Черкаської ОДА з питань медицини, освіти та сфери соціального захисту населення Лариси Кошової.

Апарати ШВЛ використовуватимуть в інфекційних відділеннях, в палатах інтенсивної терапії.

«Коронавірус поставив перед медициною нові виклики, до яких вона не була повністю готова. Тому допомога благодійників ще з початку пандемії стала надзвичайно вагомою. І приємно, що вони допомагають не лише великим клінікам обласних центрів, а й невеликим лікарням регіонів, роблячи сучасну медицину європейського рівня доступною для всіх», каже заступниця голови ОДА Лариса Кошова.

Апарат ШВЛ це реанімаційне обладнання з числа найсучасніших у світі. Воно просте у використанні та в значній мірі виключає вплив людського фактору. За допомогою інтелектуального режиму апарат самотужки аналізує стан пацієнта та обирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

«Нині всі ми переживаємо непрості часи в боротьбі з недугою COVID-19. Маємо чудовий медичний колектив, який, як на передовій, веде власну війну за життя та здоров’я пацієнтів. Але нам бракує сучасного обладнання, яке дасть можливість збільшити шанс пацієнтів на швидке одужання. Такий суперсучасний апарат, аналогів якого в нас немає, дасть можливість лікареві почуватися озброєним у боротьбі зі страшною недугою», каже директорка Монастирищенської ЦРЛ Наталія Мороз.

Крім апаратів ШВЛ, благодійники передали лікарям захисні костюми, пошиті по спецзамовленню, відповідно розмірів.