Доступність допомоги: у Христинівській тергромаді запрацювала амбулаторія

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини сьогодні запрацювала у Христинівській тергромаді. Вона обслуговуватиме жителів відразу трьох сіл. 

Тут безбар’єрний простір. Є весь потрібний функціонал. З роботою закладу ознайомився начальник Черкаської ОВА під час робочого візиту у громаду.

– Ще до війни на Черкащині та по країні в цілому розпочали розбудову мережі сільських амбулаторій, – розповів Ігор Табурець. –  Щоб кардинально змінити підходи в сільській медицині. Щоб ті, хто потребує допомоги, могли її оперативно отримати. Причому максимально близько до свого дому. Будівництво амбулаторії  у Христинівській тергромаді затягнулось на роки через низку причин. Тож нашим спільним із громадою завданням було допрацювати все до результату. Його чекали понад 2 тисячі людей.

Окрім цього, до сіл Уманщини тепер доїздить мобільна аптека.

Це – наш обласний проект, що діє на базі підприємства «Фармація», – додав начальник ОВА. –  До продажу в мобільній аптеці – найзапитаніші препарати серед населення. За рецептом та без. Також за програмою «Доступні ліки».

Додамо, що цю амбулаторію загальної практики сімейної медицини у Христинівській тергромаді  збудовано коштом державного та місцевого бюджетів. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин