Сагунівська сільська територіальна громада (Черкаський район)

Сагунівська сільська об’єднана територіальна громада утворена 23 грудня 2018 року в результаті добровільного об’єднання Сагунівської сільської ради, Топилівської,  та Боровицької сільських рад. До складу громади увійшли населені пункти: села Топилівка і Боровиця Чигиринського району з адміністративним центром у с. Сагунівка Черкаського району Черкаської області. Сагунівська сільська об’єднана територіальна громада розташована у Черкаському районі Черкаської області, в східній частині області. Вона займає площу 109,22 кв. кілометрів, з населенням 5496 мешканців, у тому числі у с. Сагунівка –3 010 осіб. Межує на півдні та заході з населеними пунктами Черкаського району і на сході – Чигиринського, з півночі – Кременчуцьке водосховище.