На Черкащині завершили опалювальний сезон

Опалювальний сезон 2020/21 року підійшов до завершення на всій території області. Рішення про його закінчення ухвалюється безпосередньо органами місцевого самоврядування.

Наразі вже розпочинається підготовка до наступного опалювального сезону, а регіонам доручено до кінця квітня надати планові показники з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального сезону 2021/22 року.

Звертаємо увагу споживачів, що станом на 01.03.2021 рівень оплати за комунальні послуги населення Черкаської області становить лише 80 %, зокрема за послуги з теплопостачання – 77 %, водопостачання та водовідведення – 89 %.

Сума заборгованості населення області перед надавачами комунальних послуг досягла 456,5 млн грн (за тепло – 372,5 млн грн та – 84,0 млн грн за послуги з водопостачання та водовідведення). Це – обігові кошти підприємств, які вони мали б направити на якісну підготовку об’єктів до нового опалювального сезону.

Вчасна та регулярна оплата за комунальні послуги – це насамперед інвестиції у власний комфорт, особливо під час опалювального сезону!

За інформацією Департаменту інфраструктури та ЖКГ облдержадміністрації