Головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

Опис емблеми Державної казначейської служби України

Міністерства фінансів України

Емблема Державного казначейства України Міністерства фінансів України являє собою круг зеленого кольору, у центрі якого вміщено зображення Княжої держави Володимира Великого на тлі перехрещених золотих ключів із подвійними борідками у вигляді зубців фортечних башт із прорізями у вигляді абрису давньоруської гривні. На горизонтальній та вертикальних осях – зображення чотирьох золотих безантів (монет).

Емблему вміщено на тлі золотого картуш із вісьмома волютами.

Опис прапора Державної казначейської служби України

Міністерства фінансів України

Прапор Державного казначейства України Міністерства фінансів України являє собою прямокутне полотнище зеленого кольору зі співвідношенням сторін 2:3. У верхньому лівому куті полотнища (крижі) зображено Державний Прапор України, а в центрі вільної половини полотнища — емблему Державного казначейства України Міністерства фінансів України.

Зображення Державного Прапора України займає четверту частину полотнища, а висота емблеми Державного казначейства України Міністерства фінансів України — 1/3 висоти полотнища.

Обидві сторони полотнища ідентичні.

Місце знаходження

18001, м. Черкаси,
вул. Хрещатик, 192,
тел./факс. (0472) 37-90-12

е-mail:
office@ck.treasury.gov.ua
web-сайт: www.treasury.gov.ua

ПОЛОЖЕННЯ

про Головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

Структура Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області

Наказом Державної казначейської служби України від 17.06.2015 № 553-о начальником Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області з 18 червня 2015 року призначено Никопаненка Сергія Миколайовича.

Никопаненко

Сергій Миколайович

Начальник Головного управління Державної казначейської служби
України у Черкаській області
з 18.06.2015 р. Число, місяць і рік народження 01.12.1966 р. Місце народження Полтавська область, Глобинський район, с. Броварки. Освіта Вища. Київський інститут народного господарства ім. Д.С. Коротченка, 1988 р., спеціальність “Фінанси і кредит” (економіст), Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, 2007 р., спеціальність «Державне управління»

Добровольська

Олександра Павлівна

Заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби

України у Черкаській області з 14.04.2015 р. Число, місяць і рік народження 19.11.1960 р. Місце народження м. Черкаси. Освіта Вища. Тернопільський фансово – економічний інститут, 1984 р., спеціальність “Фінанси і кредит” (економіст).

Горбул

Світлана Анатоліївна

Заступник начальника Головного управління Державної казначейської служби

України у Черкаській області з 15.09.2015 р. Число, місяць і рік народження 12.10.1969 р.
Місце народження м. Черкаси
Освіта Вища.Черкаський філіал Київського політехнічного інституту, 1991 р., спеціальність «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти» (інженер-механік) Черкаський інженерно-технологічний інститут, 1997 р., «Фінанси і кредит» (економіст)Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького, 2011 р., спеціальність «Державна служба»

Графік

особистого прийому громадян
у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Черкаській області

місце проведення вулиця Хрещатик, 192, м. Черкаси

Посада,
прізвище, імʼя,
по батькові
Дні прийому (щомісяця)
Години прийому
Попередній запис за номером телефону

Начальник Головного
управління
НИКОПАНЕНКО
Сергій Миколайович

перша та
третя середа

Заступник начальника
Головного управління ДОБРОВОЛЬСЬКА
Олександра Павлівна

другий та
четвертий четвер

Заступник начальника
Головного управління
ГОРБУЛ
Світлана Анатоліївна

перший та
третій вівторок

*Примітка:

Попередній запис на особистий прийом до начальника Головного управління  та заступників начальника Головного управління відповідно до Порядку організації  та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, затвердженого наказом Головного управління від 18.05.2021 № 46/ОД, здійснюється не пізніше ніж за 7 днів до дати прийому.

Вхід громадян до адміністративної будівлі та на територію Головного управління на особистий прийом до начальника Головного управління та заступників начальника Головного управління здійснюється відповідно до Інструкції про пропускний та внутрішньообʼєктовий режим на території Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області, затвердженої наказом Головного управління від 23.03.2023 № 45/ОД.

На період дії правового режиму воєнного стану в Україні проведення особистого прийому громадян посадовими особами Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області призупиняється.

Надання працівниками юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Черкаській області усних консультацій фізичним особам та представникам юридичних осіб з питань застосування положень Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 № 845, Порядку погашення заборгованості за рішеннями суду, виконання яких гарантується державою, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2014 № 440, та інших питань, що відносяться до компетенції юридичного відділу, здійснюється за міськими номерами телефонів (0472) 33-67-23;(0472) 33-67-22

Довідкові матеріали «Управління Державної казначейської служби України у районах, містах Черкаської області

Графік роботи телефонної «гарячої лінії

Головного управління Державної казначейської служби України