«Змінюємо підходи», – Олександр Скічко про нову якість харучання та спорту в школах Черкащини

У Руськополянській середній школі відремонтували та устаткували харчоблок, осучаснили їдальню. Крім того, повністю модернізували спортивну залу. Це – зразок якісних змін, які прагнуть упровадити у всіх школах області, зазначив очільник Черкащини Олександр Скічко.

– За ініціативи першої леді Олени Зеленської реформуємо підходи до харчування та занять спортом у закладах освіти, – зазначив він. – Ділюся з вами цікавим кейсом на прикладі Руськополянською середньої школи. Тут капітально відремонтували їдальню та харчоблок. Яскраві стіни та меблі, сучасна кухонна техніка. Вражаюча різниця між «до» і «після».  Шкільне меню змінилося так само кардинально. Тепер тутешні школярі смакують чахохбілі з куркою та паелью за рецептами від Євгена Клопотенка. Кухарі кажуть, охочих харчуватися у шкільній їдальні минулого навчального року побільшало на півтори сотні дітей.

Ще одна онова закладу – спортивна зала. Крім проведення уроків фізкультури, її використовують для занять гуртків, секцій і проведення спортивних змагань різних рівнів.

Стрічка новин