Якщо працює економіка – значить є належна підтримка армії, – Ігор Табурець

На Черкащині роблять вже традиційними зустрічі керівництва області та представників бізнесу. Підтримка економіки нині у пріоритеті, як і безпека з обороною. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час зустріч з підприємцями регіону.

– Для нас безпека й оборона – це нині питання №1, – відзначив посадовець. – Водночас у пріоритеті також економіка. І ці два питання в тісному зв’язку. Бо якщо працює економіка – значить є належна підтримка армії.

Сьогодні на зустрічі, серед інших питань, обговорили інструменти підтримки бізнесу.

Зокрема, в межах державної програми «єРобота» можна отримати:

• грант на власну справу (до 250 тис. грн);
  • грант на сад (до 400 тис. грн за га);
  • грант на теплицю (до 7 млн грн за 2 га);
  • грант на переробне підприємство (до 8 млн грн).

Усі деталі тут: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

– Дякую Регіональній Раді підприємців за сьогоднішній діалог, – підсумував Ігор Табурець. – Ця зустріч точно не крайня. Будемо і надалі консолідувати зусилля, щоб наша Черкащина зміцнювала свої позиції. Об’єднуючись, ми збільшуємо нашу колективну «економічну швидкість»!