«Якщо працює економіка – значить є належна підтримка армії», – Ігор Табурець

Постійна комунікація та відпрацювання оптимальних рішень навіть в умовах енергодифіциту. Особливу увагу на Черкащині приділяють взаємодії з підприємцями, аби спільно долати всі виклики. На цьому наголосив начальник ОВА Ігор Табурець під час відвідин одного з найпотужніших виробництв області.

Підприємство – серед провідних на Черкащині і серед лідерів фармацевтичного ринку країни. Попри все, компанії вдалось утримати позиції, зберегти робочі місця, виплачувати зарплатню і сплачувати податки. Лише за минулий рік – майже 460 млн грн до державного бюджету.

– Війна – час сміливців: і на передовій, і на економічному фронті, – наголосив очільник області. – Тому цим питанням приділяю особливу увагу. З перших днів повномасштабної війни ми в постійній комунікації з підприємцями області. Бо лише спільно можемо ефективно долати всі виклики: загрози ворожих атак, проблеми з логістикою, сировиною тощо. З останнього – робота в режимі енергодефіциту.

Ще на старті в ОВА зібрали всі енергоємні підприємства області, аби відпрацювати з ними оптимальні графіки: як знизити навантаження на нашу енергосистему і при цьому не зменшувати виробничі потужності.

– Коли дефіцит електроенергії після ворожих атак був на максимальних позначках, підприємство трансформувало робочі зміни, зробивши акцент на нічний режим роботи, – нагадав Ігор Табурець. –  Дякую за позицію! І бажаю досягнути цілі: потрапити до топ-100 компаній світової фарми.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

 

Стрічка новин