«Влада та підприємці – партнери на Черкащині», – Ігор Табурець

Успішні підприємницькі історії – сигнал для інших інвесторів, що в області є всі опції для розвитку. На цьому наголосив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець. Він ознайомився з виробничим процес на підприємстві Томаса Бруннера, який понад десятиліття працює на Кам’янщині.

Технологічне, працює за європейськими стандартами не в теорії, а на практиці. Керуючись такими підходами український австрієць, як ще називають його місцеві, Томас Бруннер розвиває тваринництво в регіоні.

– Для нас однаково важливий кожний проект, кожен боєць нашого економічного фронту, – відзначив очільник області. – Тваринництво – це про 24/7/365. У цій сфері працюють справжні сміливці, долаючи виклики та випробування воєнного часу. Як каже Томас, на його підприємстві головне – здоров’я тварин, Усі свинарники оснащені спеціальною системою вентиляції та комфортного мікроклімату. Ключовий принцип роботи – вирощування свиней без антибіотиків. Так, це можливо!

Між тим, у планах підприємця – активно розвивати переробку. Це особливо важливо в масштабах економіки, бо створює додану вартість продукції, наголосив Ігор Табурець.

Додамо, за перші чотири місця цього року господарники Черкащини виробили тваринницької продукції практично на рівні минулого року, утримуючи позиції в напрямах із невеликим плюсом. Зокрема, реалізували 147,1 тис. тонн худоби та птиці на забій, 140,3 тис. тонн молока та ін.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: