«Відкриті уроки футболу» для дітей стартували на Черкащині

Майстер-клас для дітей із футболу відбувся на базі спорткомплексу «Черкаси-Арена». Це – новий проект Української асоціації футболу. Спортивну благодійну ініціативу підтримали в Черкаській обласній військовій адміністрації.

Як зауважив начальник ОВА Ігор Табурець, проект розрахований передусім на дітей-переселенців і дітей наших захисників. Він – інклюзивний.

Наші діти не повинні прокидатися від сирен і вибухів, бути вимушеними переселенцями, втрачати батьків на війні, – сказав очільник області. – І ми щодня всією країною разом із ЗСУ боремось, щоб вони жили інакше. А поки задіюємо всі можливі інструменти, щоб відволікти дітлахів від буденності. Зокрема, Черкащина залюбки долучилась до нового проекту Української асоціації футболу – «Відкриті уроки футболу»/Open Fun Football Schools. Він стартував у нас із обласного центру, на черзі – Уманщина.

За задумом організаторів, завдяки таким відкритим урокам футболу діти отримують психологічне розвантаження, адаптуються, формують навички здорового способу життя і вчаться доброчинності.

Додамо, що проект «Відкриті уроки футболу»/Open Fun Football Schools реалізується Українською асоціацією футболу за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації кроскультурних проектів (Данія).

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин