В області завершують другий етап шкільних ліг

Другий етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч» фінішує на Черкащині. У громадах області вже провели понад 1650 ігор. Про це розповів начальник ОВА Ігор Табурець.

Наступного тижня відбудуться останні змагання, додав він. Далі – фінали на рівні районів.

– Знайомлю з іще однією командою, яку ми там неодмінно побачимо, – зазначив очільник області. – Це – волейболістки зі школи №10 Черкас. Вони перевершили своїх суперниць на двобоях шкільного і територіального етапів. Вправність, спритність, командний дух – це все про них. 

Учасниця змагань Поліна каже, що тренуванням приділяють багато уваги, щоб відточити свою майстерність. Коли дізналися про змагання, то командою відразу вирішили брати участь.

– Ми тренуємося тричі на тиждень десь по три години, – розповіла дівчина. – Після ми завжди разом проводимо час, дружимо та підтримуємо один одного.

Пліч-о-пліч йдуть до перемоги на кожному етапі змагань та підтримують один одного у прагненні стати кращими. Саме такий прогрес команд відмітив амбасадор проекту Богдан Кулинич.

– Відвідуючи змагання, бачу, як учасники прагнуть перемоги, докладають до цього зусиль, а головне – працюють у команді, – наголосив він. – Тож уболіваємоо за своїх!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин