В області повністю розгорнули систему оборони, – Ігор Табурець про стан справ на Черкащині

Ситуація на Черкащині на 8 березня в цілому контрольована та стабільна. Система оборони області вже повністю розгорнута. Про це повідомляє керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Традиційно на своїх сторінках у соцмережах (тут і тут) інформує черкащан про поточну ситуацію в області. Наводимо основні тези:

  • – в області постійно взаємодіють з центральним штабом, командуванням ЗСУ і територіальними підрозділами.
  • – уся критична інфраструктура Черкащини на сьогодні функціонує. Це ж стосується і стратегічних підприємств. Сили та засоби для реагування на будь-які ситуації напоготові.
  • – завдання #1 – створення резервів стратегічних ресурсів для ЗСУ та населення. Ідеться про продовольство, медикаменти та пальне. Зранку Ігор Табурець провів нараду з керівництвом районів і міст, на якій відточкували всі питання в цьому напрямі.

– Наразі маємо деякі проблеми з доставкою продукції в торговельні мережі, – відзначив голова ОДА. – Але зараз на рівні країни опрацьовується система організації поставок, зокрема, безперешкодного проїзду через КПП і супроводження вантажів. Тому скоро ситуація має вирівнятися.

  • – Черкащина продовжує надавати гуманітарну та технічну допомогу областям, де тривають бойові дії.

– Дякую нашим підприємцям, волонтерам і всім небайдужим, – зауважив очільник регіону. – Тримаємо стрій!

 

Стрічка новин