«В області діють нові правила риболовлі на водоймах», – Ігор Табурець

Нові правила любительського та спортивного рибальства на водоймах області в зимовий період (від льодоставу до скресання)  запровадили на Черкащині. Про це йдеться у розпорядженні начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця від 6 січня 2022 року.

Воно діє на час воєнного стану.

Зокрема, любительське і спортивне рибальство на водоймах області дозволено здійснювати в межах населених пунктів і в місцях, визначених органами рибохорони, на відстані не більше 125 метрів від урізу води та не ближче 500 метрів по обидві сторони від Черкаської дамби.

– При цьому слід ураховувати безпекову ситуацію, – наголосив очільник області. – Обов’язково дотримуйтеся правил і режиму рибальства, а також інших вимог законодавства з питань охорони, використання і відтворення водних біоресурсів. Ваша безпека понад усе!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: