«Укріплюємо свої позиції у випадку надзвичайних енергоситуацій», – Ігор Табурець про інструменти енергозабезпечення

10 хвилин на набір потужності, дистанційне керування, робота 24/7. На це здатна когенераційна установка. Вона є одним із інструментів для стабільного функціонування критичної інфраструктури обласного центру, наголосив очільник Черкащини Ігор Табурець.

Вироблену установкою електроенергію частково споживатимуть котельні «Черкаситеплокомуненерго», а надлишок ітиме в об’єднану енергосистему країни.

– Придбана коштом міста, ця установка не перша в «арсеналі» та не остання, – наголосив начальник ОВА. – Адже нашим пріоритетом для сталої роботи систем тепло-, водопостачання та водовідведення є якраз забезпечення їх резервними джерелами живлення.

Нагадаємо, спільно з керівниками громад і підприємств критичної інфраструктури в області завчасно розробили плани реагування на випадок надзвичайних ситуацій і відповідні алгоритми дій.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: