Тристороння співпраця: в області обговорила напрями взаємодії задля економічної стабільності

Переорієнтовуватися, реалізовувати нові завдання та створювати можливості для розвитку економіки регіону. На Черкащині відбулося засідання Територіальної тристоронньої соціально-економічної ради. Участь в обговоренні нагальних питань регіону взяв очільник області Ігор Табурець.

Поєднання зусиль органів виконавчої влади та роботодавців є запорукою стабільного економічного зростання. Така синергія дозволяє знайти практичне рішення тих викликів, які зумовлює сьогодення, з урахуванням потреб усіх сторін.

– Реалії воєнного стану змушують нас переорієнтовувати свої сили та працювати над створенням умов для відновлення та розвитку економіки, інфраструктури, соціального захисту населення в області, – зауважив начальник ОВА Ігор Табурець. – Досягнення цілей можливе за умови координації роботи всіх підрозділів. Тому такий діалог між органами влади, роботодавцями і профспілками в регіоні, спрямований на конкретні економічні перетворення, – надважливий.

Учасники зустрічі обговорили питання підготовки кваліфікованих кадрів у закладах професійно-технічної освіти, ситуацію на ринку праці регіону, а також акцентували увагу на підтримці ветеранів, членів їхніх родин та вимушено переміщених осіб.

Нагадаємо, в області діє Територіальна угода між обласною державною адміністрацією, федерацією профспілок області та обласним об’єднанням організацій роботодавців на 2020-2025 роки. Угода спрямована на об’єднання зусиль соціальних партнерів і відповідає основним напрямам розвитку, які детально описані у Програмі економічного і соціального розвитку Черкащини на 2024 рік, а також у Стратегії розвитку області на 2021-2027 роки.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

 

Стрічка новин