Світло завжди перемагає темряву: енергетиків області вітали з професійним святом

Тримають свій енергетичний фронт щодня. Часто за межею можливостей і всупереч усьому роблять неймовірне. Енергетиків Черкащини вітали з професійним святом.

Від усієї громади, від обласної військової адміністрації подякував за щоденну працю начальник ВОА Ігор Табурець. Також він принагідно вручив низку нагород та грамот.

– Разом із нашими силами ППО ви доводите: світло завжди перемагає темряву, – відзначив він, звертаючись до присутніх. – За ці місяці, відколи енергосистема нашої країни стала ціллю рашистів, ви показали свою міць, професіоналізм і незламність. Коли ми кажемо після чергової атаки, що «область уже заживлена на 100%» – це результат вашої колосальної роботи. Ви – наші герої! Разом до перемоги!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: