Стійкість і міць Черкащини –  пріоритет щоденної роботи, – Ігор Табурець

Що ближче до зими, то більше намагань ворога зробити удари по нашій країні потужнішими. А значить – маємо нарощувати свої спроможності протидії. На цьому наголосив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він розповів, наші спецпідрозділи, мобільні вогневі групи зі знищення ворожих цілей у повітрі регулярно відпрацьовують свої навички.

– У цьому питанні все повинно бути доведено до автоматизму, – наголосив він. – Щоб діяти максимально злагоджено й ефективно в реальних умовах. 

Керманич області зауважив, що ОВА разом із громадами продовжує допомагати  військовим із матеріально-технічним забезпеченням.

– Щоб якнайбільше тривог завершувались відбоєм із «минулось без наслідків», – наголосив Ігор Табурець. – Стійкість і міць нашої Черкащини. Як у цивільній, так і у військовій складовій. Це – пріоритет №1 щоденної роботи. 

Нагадаємо, минулої суботи захисникам передали черговий транш допомоги від Черкащини. Цього разу їм спрямували 10 комплектів зенітних прожекторів для мобільних вогневих груп ППО. А також ще 100 FPV-дронів. 

Про те, як військові області відпрацьовують навички із знищення ворожих цілей у повітрі – у відео:

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин