Ситуація надкритична, – Ігор Табурець закликав черкащан до максимальної економії електроенергії

Максимально економити електроенергію закликав жителів Черкащини Ігор Табурець. Також в області застосовано графіки аварійних відключень електроенергії.

Зранку знову критично збільшилося споживання електроенергії в низці областей. Серед них і Черкаська. На фоні того, що ворог продовжує бити по енергетичній інфраструктурі країни.

– Через влучання ракети по енергооб’єкту в сусідній області наразі Уманщина без світла, – додав Ігор Табурець. – тож звертаюсь до кожного з вас: максимально економимо електроенергію. Майте про запас воду і продукти. Стежте за зарядом засобів зв’язку. Не вмикайте обігрівачі – натомість тепліше одягайтеся. Ситуація надкритична! Заощаджуємо! Усі! Жорстко!