Шкільні ліги: на Черкащині фінішує районний етап учнівських змагань

На Черкащині на фініші битва за титул найкращих команд районного рівня. За лічені дні знатимемо, хто потрапить на обласні змагання національного проекту “Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч”. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Упродовж місяця 445 команд шкіл області боролись за перепустки на наступний етап змагань, – розповів він. –  Традиційно в п’яти видах спорту: футзал, волейбол, баскетбол, черлідинг і спортивне орієнтування. Можете собі уявити рівень спортивної конкуренції.

Масштабні районні першості цього тижня провели на Звенигородщині. Зокрема, змагання із футзалу. Перемогу тут здобула команда «Пуми» Шполянського ліцею №2 .

– Проект дав поштовх новим діям, – наголосив Сергій Леонідович, тренер однієї з учнівських команд. – Він об’єднав дорослих і дітей. Хлопці із задоволенням тенуються. Звичайно, ми і до цього грали у футбол. Але зараз можемо краще реалізувати свої сили. Маємо більше можливостей.

Шкільні ліги об’єднують. У цьому переконаний Арсеній, учасник проекту.

– Футбол – це моє життя і хобі, – розповідає школяр. – На полі я взаємодію з товаришами. Мені подобається бути в команді. Раніше з багатьма гравцями я не спілкувався. Але, коли з’явився цей проект, ми здружилися.

Докладніше про змагання із футзалу на Звенигородщині – у відео:

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: