Щоб бачити більше: черкаську бригаду підсилили засобами радіоелектронної розвідки

Працювати на випередження. Дві установки для радіоелектронної розвідки передали бійцям черкаської 118 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Про це розповів очільник області Ігор Табурець.

Придбала спеціальну техніку Червонослобідська тергромада. На це з її бюджету спрямували майже 4 млн грн.

– Це не разова акція з підтримки Сил оборони, а принципова позиція тергромади, – наголосив начальник ОВА. – Такі позитивні приклади для Черкащини непоодинокі. Однак їх необхідно більше. Це – наш обов’язок. Зміцнення обороноздатності має бути пріоритетом кожної громади. Разом ми завжди можемо більше, потужніше, якісніше!

Нагадаємо, пріоритетність бюджетних витрат у громадах Черкащини моніторить робоча група “Прозорість та підзвітність”. З-поміж основних напрямів для фінансування на час війни є обороноздатність, соціальний захист, підтримка ВПО, цивільний захист.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: