Сергій Сергійчук про реалізацію «канівських проектів»

Канів має стати ще одним туристичним «магнітом» Черкащини. Тут взялися за реалізацію довготривалих проектів та культурної інфраструктури. Загалом на це спрямують до 100 млн грн. Про канівські перспективи розповів Сергій Сергійчук під час прес-конференції.

Вирішити питання з завершенням тутешнього довгобуду – Будинку культури – та створення необхідної інфраструктури в місті задля залучення туристів дав завдання Президент України у ході візиту на Черкащину. Відтоді в області взялися за втілення поставлених завдань. Зокрема, з реконструкції Будинку культури на 700 місць, який ще з 1984 року очікував на завершення будівельних робіт та будівництво важливої дороги, яка веде до Чернечої гори.

– Одним із перших завдань, які дав Президент – це приділити увагу одному із найважливіших «магнітів» – Чернечій Горі та розвиткові культурної інфраструктури Канева в цілому, – відзначив Сергій Сергійчук. – Спільно із нардепами ми запустили так звані “канівські проекти”. На проект капітального ремонту дороги по вулиці Шевченка та Енергетиків спрямували 10 млн грн. На шевченківський культурний центр на 700 місць  виділено 65 млн грн. Ми вже вже оголосили відкриті торги на визначення генеральної підрядної організації. Кошти в бюджеті передбачені, роботи розпочнуться у 2021.

Стрічка новин