RUN 4 VICTORY. Черкащина долучилася до ліги забігів

Півмарафонські та дистанції підтримки, рекорди й особисті перемоги. Минулої неділі Черкащина стала спортивним осередком. Тут відбулися благодійні забіги Run 4 Victory.

Це вже третій захід у межах ліги забігів. Черкаси перейняли естафету від Тернополя та Вінниці.

– Концепція проста: спершу донат на ЗСУ, далі обрана дистанція, – розповів очільник області Ігор Табурець. – Сьогоднішні 2, 5, 10 чи 21 км – це не лише про спорт. Це передовсім про перемоги над собою, про інклюзію та єднання, про спільні цінності. Разом ми завжди можемо більше!

Свій пів марафон у повному спорядженні, а це 22,5 кг, здолав рятувальник із Полтавщини Андрій Гречаний. Так він встановив новий рекорд для України. Його він присвятив пам’яті загиблого колеги із Дніпропетровщини Миколи Нечипоренка.

Долучилися до забігу й ветерани.

– Радий був вітати серед учасників забігу Сергій Прядка з побратимами, – додав начальник ОВА. – Наших нескорених! Вони “взяли” двокілометрову дистанцію.

Загалом під час спортивного забігу вдалося зібрати 659 тисяч. Ці кошти спрямують для підтримки 118 бригади територіальної оборони.

Додамо, організували та провели захід компанії “МХП”, фонд “МХП-Громаді” та спортивна спільнота “ХАРАКТЕР”.

Нагадаємо, на Черкащині відбувся всеукраїнський патріотичний забіг «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: