«Розвиток реабілітаційних спроможностей – один із пріоритетів на Черкащині», – Ігор Табурець

В області крок за кроком розвивають реабілітаційні спроможності. Наразі потужно підсилили реабілітаційне відділення однієї з лікарень. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

Зокрема, відділення оснастили сучасним велотренажером, пристроями для реабілітації кінцівок, біговою доріжкою, апаратами для фізіотерапії, динамічним вертикалізатором та ін.

– Тепер усе це є на озброєнні мультидисциплінарної команди, що працює в лікарні, – наголосив очільник області. – Кошти на придбання необхідного обладнання спрямовані з міського бюджету Черкас. Загалом 10 млн грн. Інвестиції в здоров’я, реабілітацію та реінтеграцію – надзвичайно цінні. Працюємо далі.

Нагадаємо, перспективи розвитку реабілітаційних потужностей на Черкащині обговорили з міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком. Очільник області презентував міністру напрацювання Черкащини в цьому напрямі.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: