Ринг вчить боротися заради перемоги, – Ігор Табурець

На Черкащині відбувся Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу за версією WAKO. Привітав учасників і їхніх наставників зі стартом начальник ОВА Ігор Табурець.

Змагання об’єднали понад сотню атлетів з області. За першість змагалися спортсмени Черкас, Сміли, Канева, Шполи, Звенигородки. Завітали гості і з Кропивницького.

– Максимальна концентрація та витримка – так ринг вчить боротися заради перемоги, – відзначив очільник області. – Певен, про черкаських кікбоксерів ми ще почуємо не лише як про переможців всеукраїнських змагань, а європейського та світового рівня. Завдяки нашим ЗСУ можемо відстоювати честь України і на спортивних аренах.

Визначали кращих у двобоях фул-контакт, лоу-кік і К-1. Далі відбір триватиме за членство у збірній України на наступних змаганнях.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: