«Реформа шкільного харчування – це форма захисту наших дітей», – Ігор Табурець

На Черкащині взяли курс на якісні зміни шкільного харчування. Про вже досягнуте та завдання на майбутнє в деталях обговорили на нараді начальника ОВА Ігоря Табурця із керівниками районів і тергромад області.

Загалом в області за цей рік у 266 харчоблоках зроблено ремонти. У всіх школах уже впроваджена система безпечного харчування НАСРР і оновлене меню. Усіма видами харчування охоплено 86% учнів.

– Це – проміжні результати, – наголосив очільник Черкащини. – Маємо масштабуватися. Модернізація шкільних їдалень, формування якісного меню, підвищення кваліфікації кухарів – наші стратегічні цілі. Будь-яка реформа – це колективна справа задля потрібного результату. У нас є чітка дорожня карта: Стратегія реформи шкільного харчування до 2027 року, затверджена Кабміном. Розраховую на відповідальність кожної громади!

Нагадаємо, Ігор Табурець у межах реформи шкільного харчування, ініційованого першою леді, підписав договір із World Food Programme. Всесвітня  продовольча програма ООН упродовж 2023-2024 навчального року фінансуватиме 30% щоденних гарячих обідів для дітей 1-4 класів у школах Черкаської області. 

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин