Пункти незламності на Черкащині змінюють режим роботи (ОНОВЛЕНО)

Режим роботи пунктів незламності в області змінено. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– На сьогодні на Черкащині створено 195 пунктів незламності, – зауважив очільник області. – Це локації, де є все необхідне на випадок надзвичайних енергоситуацій. Від моменту активації їх відвідали майже 15 тисяч людей. Але, ураховуючи поточний стан справ, роботу цієї мережі корегуємо.

Зокрема, в області продовжують роботу 78 пунктів незламності. Вони забезпечені стабільним зв’язком і енергоживленням у разі масованого обстрілу інфраструктури. Із них: 31 – у цілодобовому режимі, 47 – у робочий час.

Решту 117 пунктів переведено в режим «готовий до роботи». Це означає, що у разі погіршення ситуації в регіоні вони відновлять свою роботу впродовж 3 годин.

Деталі з адресами пунктів незламності є ТУТ і ТУТ

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: