Продовжуємо працювати на економіку та нашу перемогу, – Ігор Табурець в інтерв’ю Суспільне:Черкаси

Готується до опалювального періоду, тримає продовольчий фронт, допомагає з релокацією підприємств з постраждалих областей, приймає та влаштовує на проживання внутрішньо переміщених осіб. Чим живе область нині розповів її очільник Ігор Табурець в інтерв’ю телеканалу Суспільне:Черкаси.

Посадовець відзначив, що завдяки нашим захисникам ситуація в області стабільна.

– Продовжуємо працювати на економіку та нашу перемогу, – наголосив він.

• На сьогодні серед пріоритетних питань – підготовка області до зими. Щоденно пропрацьовуємо всі моменти з керівництвом громад і тепловиками.

Уже підготовлено більшість котелень централізованого опалення і теплових мереж, а також об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства тощо. Продовжуємо формувати запаси твердого палива.

Усі служби працюють у режимі 24/7. Аварійні бригади готові до термінового реагування.

• Наші аграрії міцно тримають продовольчий фронт. Зокрема, вже завершують збір гречки та взялись за кукурудзу і технічні культури.

Попри несприятливу погоду, посівна озимих зернових культур під урожай-2023 розпочата в усіх районах.

До речі, за показником урожайності зернових культур Черкащина – в п’ятірці лідерів серед областей України.

• Із наближенням холодів чекаємо на нову хвилю внутрішньо переміщених осіб. Тому завчасно провели інвентаризацію своєї інфраструктури. Натепер можемо прийняти в комфортних умовах понад 7 тис. нових жителів.
На Черкащині залишилися на тривале проживання понад 147 тис. людей, а це – більше 105 тис. родин.
  • Продовжуємо працювати з підприємцями з постраждалих областей, щоб вони змогли відновити свою роботу. Це важливо для економіки нашої країни.

На сьогодні на Черкащину вже релоковано 33 підприємства, 7 – у процесі.

Усього в області маємо ще 751 тис. кв.м вільних площ під розміщення виробництв, з них у Черкасах – 336 тис. кв.м.

Нагадую наші контакти: 0630519245,

business.ck.ova@gmail.com.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: