“Працюємо. Підтримуємо. Допомагаємо”, – Ігор Табурець про Умань після ворожої атаки

Понад місяць минув від страшної трагедії в Умані. На місці події тривають роботи за визначеним курсом відновлення. Сьогодні очільник області Ігор Табурець зустрівся з жителями будинків, які постраждали від влучання російської ракети, аби відточкувати поточні питання.

На сьогодні вже завершено демонтаж аварійних плит у будинку, в який влучила російська ракета. Зруйнований під’їзд огороджено. Саму багатоповерхівку оснастили камерами відеоспостереження, вивівши їх на пульт поліції.

– Спільно з міською владою ми в постійній комунікації із потерпілими жителями, – наголосив начальник ОВА. – Поміж іншого, на їхнє прохання міська влада знайшла приміщення для зберігання побутових речей. Також очікуємо результати експертизи від «Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій». Відтак матимемо чітке розуміння, чи можна цілком відновити цей будинок.

Тим часом триває заміна вікон у вцілілому другому під’їзді, а також у сусідніх будинках, пошкоджених вибуховою хвилею: уже встановлено 675 вікон із 1500 від потреби.

– Незмінно дякую нашим друзям-партнерам – компанії Global Empowerment Mission за підтримку в цьому питанні, – відзначив Ігор Табурець. – Дякую кожному за розуміння і взаємодію! Разом ми все витримаємо і здолаємо!

Нагадаємо, 28 квітня ворожа крилата ракета поцілила в житловий будинок в Умані. Внаслідок удару загинули 23 жителі міста. Серед загиблих – шестеро дітей.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: