Працюємо на Перемогу: захисникам передали черговий автотранш від Черкащини

Технічне підсилення від області передали захисникам України. Про це інформує начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

– Обстріли на східному напрямку зараз інтенсивні, – пояснив очільник області. – Техніка там – це розхідний матеріал. Тому маємо підсилювати наших хлопців.

Два пікапи від сільгоспвиробників Маньківщини передали кулеметникам. Після дооснащення автівки відразу поїдуть на позиції.

Окрім того, ще 5 позашляховиків спрямували черкаським батальйонам. Також військовим передали комплекси супутникового зв’язку та необхідні речі. Це – допомога від народного депутата Олександра Завітневича, колективу виконкому Смілянської міськради та аграріїв Кам’янщини.

– Дякую кожному, хто долучився! – зауважив Ігор Табурець. – Працюємо на Перемогу і разом робимо важливе.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: