Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями, – Ігор Табурець

Понад 5,8 млн грн залученого фінансування на проєкти. Школа грантової майстерності для ветеранів. А також надання послуг понад 300 суб’єктам господарювання. Результати  роботи за перше півріччя представила Черкаська регіональна  агенція розвитку на засіданні наглядової ради.

Окрім цього, йшлося про співпрацю з USAID, ICC та поданння проєктів до Interreg.

Результати є, і вони чималі, – сказав начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець під час участі в засіданні. – Однак для справді стратегічного розвитку нам необхідне конкретне бачення місії установи. Чітка мета, послідовність кроків і дієвість – такою бачу візію нашої агенції. Нам також надважливі спеціалісти, які робитимуть свої громади та область в цілому кращими, об’єднуватимуть і посилюватимуть.

Наразі в області вже розвивають регіональну спільноту проєктних менеджерів у громадах.

– Закохати у цю справу ще більше людей – ось наш виклик, – зауважив Ігор Табурець. – Потужна область – це сильні громади з конкретними менеджерськими рішеннями.

Довідково: Черкаська агенція регіонального розвитку заснована у 2016 році як інструмент ефективної реалізації державної регіональної політики в Черкаській області, розвитку окремих територій, зокрема громад, залученню інвестицій та фінансових ресурсів.

Метою Агенції є сприяння та організація розвитку Черкаської області, громад та їхньої  інфраструктури.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: