Передова медичного фронту: «екстренку» області автопідсилили

Мобільні й оперативні. Автопарк Обласного центру екстреної медичної допомоги поступово осучаснюють. Напередодні професійного свята медикам «швидкої» передали ще сім нових автомобілів. Ключі від них вручив бригадам очільник ОВА Ігор Табурець.

Для оновлення автопарку «швидких» черговий транш надійшов від МОЗ. Ці авто вже сьогодні стануть до роботи в підрозділах по області.

– Наш Обласний центр екстреної медичної допомоги вже не перший рік тримає лідерство в Україні, і це заслуга кожного працівника, – наголосив посадовець. – Наша «екстренка» нині надає допомогу не лише черкащанам. Бригади також працюють на деокупованих територіях, евакуюють поранених. Наші герої!

Нині в «екстренці» області працює понад сотня бригад. Минулоріч Центру екстреної допомоги за сприяння всіх рівнів влади вдалося оновити автомобільний парк на 33 автомобілі.

Також напередодні Дня екстреної медичної допомоги працівникам обласної «екстренки» вручили нагороди та подяки. Зокрема, медаль «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня, а також почесні грамоти обласної державної адміністрації та обласної ради, міської ради.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах:

Стрічка новин