Передамо нашим захисникам і захисницям від Черкащини 28 дронів, – Ігор Табурець

Благодійний збір до Дня захисника та захисниці України фінішував на Черкащині 14 жовтня. Завдяки спільній меті вдалося подолати поставлену мету: замість 20-ти, в області зібрали на 28 дронів для ЗСУ. Про це під час вшанувального заходу повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Перші п’ять дронів уже передали на передову, аби підсилити одну з частин.

– Як і наші пращури, знову боремось за нашу волю всім народом, – відзначив Ігор Табурець. – Сильні, незламні і нескорені. 24 лютого ми стали іншими. Після кожного ракетного удару чи обстрілу ми стаємо іншими. Не слабшими, а навпаки – лише міцнішаємо у своїй боротьбі. І сьогодні ми зробили ще одну корисну справу для нашої перемоги. Від Черкащини передамо нашим захисникам і захисницям 28 дронів. Зібрали навіть більше, ніж планували. Бо разом ми – сила! Із вашим днем, захисники та захисниці України!

До свята очільник області вручив низку нагород військовим, поліцейським та рятувальникам Черкащини, які нині боронять нашу країну у тяжких боях.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: